Diamantová mozaika 5D s rámem SOVA 30x40cm

Neohodnoceno
 
  • 1 z 10
 

Diamantová mozaika 5D s rámem 

Naše sady obsahují 5D diamanty, které se lesknou a září. Výsledný obraz je hezčí, zářivější a lépe vypadá než u oběžných 3D diamantů. 

Dostupnost Vyprodáno
Cena 330 Kč bez DPH
399 Kč
Kód produktu 74647
Značka Leventi
Kategorie Výtvarné a kreativní sady
Položka byla vyprodána...
 

Diamantová mozaika 5D s rámem 

Naše sady obsahují 5D diamanty, které se lesknou a září. Výsledný obraz je hezčí, zářivější a lépe vypadá než u oběžných 3D diamantů. 

Co je diamantové malování?

Diamantové malování, někdy také označované jako diamond painting, je kreativní koníček a nový trend v kreativním trávení volného času. Diamantové malování obrazů je forma umění, která umožní každému stát se profesionálním umělcem a nejsou třeba žádné zkušenosti. Jde o vytváření obrazů pomocí diamantů, které vypadají jako malé kamínky a které se lepí na plátno. Postupně lepíte jednotlivé diamanty na plátno a vytváříte originální umělecké dílo.Výsledkem jsou vizuálně oslnivé mozaikové diamantové obrazy, které se třpytí, lesknou a září!

Je to skvělý koníček, u kterého se můžete odpočinout. Diamantové malování je velmi jednoduché a zvládne ho každý. Jakmile obraz dokončíte, můžete si ho pověsit v jakékoliv místnosti a stane se z něj krásná dekorace.

Jak funguje diamantové malování?

Krok 1

Připravte si samolepící plátno s předtištěným motivem, pero, misku na nabírání diamantů, voskovou hmotu pro snadné uchopení diamantů a sáčky s diamanty. Každý sáček má unikátní symbol a tento symbol je také na plátně.

Krok 2

Vyberte si na plátně symbol, kterým chcete začít a najděte si sáček s odpovídajícím symbolem. Diamanty ze sáčku vysypejte do misky na diamanty. Vezměte pero, naberte perem malé množství voskové hmoty a poté s perem naberte diamant.

Krok 3

Umístěte diamant pomocí pera na odpovídající symbol na plátně. Postup opakujte, dokud nebudete mít na plátně umístěny všechny diamanty pro všechny symboly. Sledujte, jak vzniká vaše originální mistrovské dílo.

Naše prémiové sady diamantového malování obsahují vše, co potřebujete, abyste vytvořili dokonalý obraz. Každá sada obsahuje:

  • kvalitní plátno s předtištěným motivem
  • rám
  • pero
  • průhledná fólie chránící lepidlo na plátně před vysycháním a nečistotami
  • misku na nabírání diamantů
  • voskovou hmotu pro snadné uchopení diamantů
  • sáčky s diamanty špičkové kvality
  • barevnou předlohu

Vše je pečlivě zabaleno a označeno, takže se můžete pustit do svého mistrovského díla hned po otevření krabice!

Nevhodné pro děti do 6 let.

Hmotnost 0.3 kg
mozaika 5D s rámem (?) Diamantová mozaika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: