Quick push video games - pop it hra - bílá

Neohodnoceno
 
  • 1 z 8
 

Quick push video games - pop it hraTato interaktivní fidget hračka je novinkou na trhu a je velice oblíbená. Je ideální hračkou pro zábavu i pro zmírnění stresu dětí a zvýšení smyslové stimulace. Hra, která nabízí okamžitou zábavu a napětí díky rychlým tahům a reakcím.  Hra je skvělým prostředkem k uvolnění stresu a napětí, protože si můžete vychutnat pocit stisknutí bublin. Vyrobeno z  velmi bezpečného plastu a silikonu. Rozměry 10cm x12.5cm x 5,5cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 206 Kč bez DPH
249 Kč
Kód produktu 91160
Značka Leventi
Kategorie Herní konzole
Položka byla vyprodána...
 

POP QUICK PUSH HRA

Tato interaktivní fidget hračka je novinkou na trhu a je velice oblíbená.

BARVA BÍLÁ

Vhodné pro děti od 3 let.

Rozměry 10cm x12.5cm x 5,5cm

Vyrobeno z  velmi bezpečného plastu a silikonu.

 

ELEKTRICKÁ ANTISTRESOVÁ HRA

-Rozvíjejte dětskou paměť, koordinaci ruka-oko a rychlost reakce a zlepšete flexibilitu prstů, reakční schopnosti, koncentraci. Je to skvělý dárek, který podporuje smyslový vývoj dětí.

-Hra je snadná a zajímavá na hraní. Tlačítka mají při hraní zvuk a světlo. Stačí stisknout osvětlenou bublinu podle paměti. Ideální pro trénink dětské paměti.

-HRA má 4 formy na hraní. Režim prolomení a režim paměti vyžadují zapamatování náhodně zapálených bublin a jejich správné stisknutí, aby prošly každou úroveň. Bodovací režim a režim pro více hráčů podporují časovou výzvu. Díky funkcím s různými úrovněmi obtížnosti bude hra vzrušující, není snadné s ní nudit. Hra vám umožní naučit soutěžit a spolupracovat.

(Vyžaduje 3 - AAA baterie - nejsou součástí balení)

 

Přenosný pro cestování: Inovativní kapesní herní konzole ideální pro cestování.

Objevte nový způsob, jak zmírnit stres, najít harmonii a užijte si potěšení ze stisku bublin s touto skvělou antistresovou hračkou.

Bez ohledu na věk nebo situaci tato hračka stane vaším spojencem v boji proti stresu a poskytne vám chvíle relaxace a radosti.

Podobné produkty

Hmotnost 0.17 kg
Quick push video games (?) plast, silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: